बोलेरो जिप दुर्घटना हुँदा छ जना घाईते, तिन जनाको हेलिकप्टर मार्फत उद्वार

कालीकोट जिल्लाको शुभकालिका गाउँपालिकाको वडा नं ६ हाउँडीको गोबिरा नजिकै बोलेरो जिप दुर्घटना हुदाँ ६ जना घाईते भएका छन् भने घाईते मध्य ३ जना लाई हेलिकप्टर मार्फत कर्णाली प्रदेश अस्पताल सुर्खेत लगीएको छ, भने अन्य ३ जना लाई कालिकोट जिल्ला अस्पताल कालीकोटमा उपचार भरहेको छ ।

कर्णाली प्रदेश ००२ च ०७९७ नम्बरको बोलेरो जिप सुर्खेत देखी गाउँपालीका तर्फ जाँदै गरेको जीप हाउडी गाढ खोलामा दुर्घटना भएको हो ।

घाईते हुनेमा शुभकालिका गाउँपालिका वडा नं ६ का वर्ष ५२ का तिर्थ खत्री ,वर्ष ३२ का ऐन बहादुर शाही ,वर्ष २५ का देउदत्त आचार्य ,वर्ष १८ की पुजा शाही, वर्ष २३ का बिजय शाही र दैलेख जिल्ला चामुन्डा बिदाँसैनि नगर पालिका वडा नं ७ घर भएका चालक वर्ष २२ का दिपेन्द्र चौलागाई घाईते भएका हुन् ।

घाईते भएका वडा नं ६ का तिन जना पुजा शाही देउदत्त आचार्य बिजय शाही लाई नेपाली सेनाको हेलिकप्टर मार्फत कर्णाली प्रदेश अस्पताल सुर्खेत लगीएको छ ।

तपाईको प्रतिक्रिया